Vip Kurye

Vip Kurye , Vip Moto kurye , Vip Motorlu Kurye hizmetimiz herhangi çok acil durumlarda sadece size özel yapılan en hızlı hizmet şeklidir. İstanbul içinde bir noktadan diğer bir noktaya en hızlı şekilde gitmesini istediğiniz teslimatınızı Vip Kurye hizmeti ile gönderebilirsiniz.

  İstanbul’un her noktasına dağılmış olan kurye Moto kurye / Motorlu Kurye çalışanlarımız en hızlı hizmet şekliyle 1 ila 1.5 saat arasında teslimatınızı alır ve gideceği yere ulaştırır. Vip Kurye servisimizde Kurye arkadaşlarımız sadece sizin için yol çıkar ve özel olarak teslimatınızı gerçekleştirir. Güvenli ve en hızlı hizmet şeklimiz olmakla birlikte  normal ücretin 3 katı ile ücretlendirilmektedir.

Filo Kurye ayrıca Vip Kurye hizmeti ile ilgili İstanbul Vip Kurye , Gece Vip Kurye gibi hizmetlerde gerçekleştirmektedir.

Bazı olumsuz hava koşullarında aksaklıklar olabilir. Fakat o durumlarda gönderiyi kabul etmeden önce bu şartlar hakkında size gerekli açıklama yapılacaktır . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ...​