Anasayfa

Hızlı Moto Kurye Hizmeti

Kurye

Kurye ; bir konumdan alınan evrak ya da her hangi bir ürünü belirtilen başka bir adrese belli bir süre ve ücret karşılığı güvenli bir şekilde motorlu, yaya ya da araçlı olarak teslimat servisi yapan profesyonel kişidir.Birçok Hizmet şekilleri vardır.Bunlar ; 

Normal Kurye : İstanbul ili sınırları içerisinde Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olarak sizden istediğiniz başka bir adrese teslimatın istendiği gün içinde teslimat yapılmasını kapsayan Kurye hizmetidir.

Vip Kurye : Değerli kurye gönderilerinizin en hızlı ve en güvenli  şekilde teslimatı için trafik gibi sorunlardan sizi uzak tutarak sunulan express ve acil teslimat hizmetimizdir. Bu hizmette Kuryemiz sadece sizin için görevlendirilmektedir.

Express Kurye : Kurye gönderileriniz çok acil ise express kurye ile normal kuryeye nazaran çok daha hızlı bir şekilde hizmetten faydalanabilirsiniz.

 

Filo Kurye İle En Hızlı Kurye Hizmetini Kaçırmayın !

Filo Kurye geçmişden bugüne edindiği tecrübelerle siz değerli müşterilerine son derece güvenli ve aynı zamanda hızlı bir kurye servisi sunmak için çok büyük efor sarf etmektedir. Yılların tecrübesine sahip olmamız sebebiyle firmalara ve bireylere son derece avantajlı bir biçimde kurye hizmetleri sunuyoruz. Filo Kurye birçok hizmet şekilleri sunmaktadır.Bunlar Arabalı Kurye , Acil Kurye , Vip Kurye , Express Kurye ve Normal Kurye hizmetleridir.

Motorlu Kurye

Tam Ekipmanlı ve tecrübeli Motorlu Kuryelerimiz siz değerli müşterlerine en hızlı , en güvenli ve en ekonomik hizmeti sunmak için hazırda bekliyor !

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye hizmetimizle Motorlu Kuryeler için ebatı büyük gelen evrak , koli veya kırılgan eşyalarınızı titizlikle taşıyoruz. Gönderileriniz bizim için degerlidir.

Sorumluluk Alıyoruz !

Gönderilerinize değer veriyoruz ve onların güvenliği için tam donanımlı kurye taşıtlarımız ve ekiplerimizle sizlere son derece güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Ekonomik Fiyatlar !

Bütün Kurye hizmet şekillerimizde diğer kurye firmalarına nazaran çok daha bütçenize uygun fiyatlar sunuyoruz.Fiyatlarımız hava koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Zamanla Yarışıyoruz !

Gönderilerinizi seçtiğiniz hizmet şekline göre tam zamanında gideceği yere ulaştırıyoruz.Vip Kurye , Express Kurye seçenekleriyle daha hızlı hizmet alabilirsiniz.

Hemen Bize Ulaşın !

Bizi hemen arayarak bu muhteşem fırsattan yararlanıp en hızlı ve güvenli kurye hizmetini uygun fiyatlarda alın. Buraya Tıklayarak İletişim sayfasına gidebilirsiniz

Call Now ButtonHemen Arayın !