Express Kurye

Express Kurye , Express Motorlu Kurye , Express moto kurye herhangi bir acil , express gönderileriniz için en uygun hizmet seçeneklerinden birisidir. İstanbul içerisinde gönderinizi bir noktadan diğer noktaya hızlı ve güvenli bir biçimde ulaştırabilirsiniz.

  İstanbul içinde her noktaya dağılmış olan Motorlu Kurye / Moto Kurye çalışanlarımız hız ve tecrübeleriyle gönderinizi güvenli bir biçimde gideceği noktaya ulaştırmaktadır. Gönderinizi 80 dakika ila 120 dakika arasında alıp  gideceği yere güvenli bir şekilde teslimatını yapmaktayız. İstanbul trafiğine takılmadan , sadece size özel yola çıkan Moto kurye çalışanımız Express Kurye hizmetiyle hızlıca teslimatınızı yapmaktadır.

Filo Kurye Express Kurye ile ilgili ayrıca Express Gece Kurye , Ucuz Express Kurye , İstanbul Express Kurye hizmetlerinide vermektedir.

Bazı olumsuz hava koşullarında aksaklıklar olabilir. Fakat o durumlarda gönderiyi kabul etmeden önce bu şartlar hakkında size gerekli açıklama yapılacaktır . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ...​