Motorlu Kurye

Filo Kurye , Motorlu Kurye ile Vip Kurye , Acil Kurye , Express Kurye gibi çeşitli Kurye Hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Moto Kurye / Motorlu kurye ekiplerimiz siz değerli müşterilerimiz için her an hazırda beklemektedir. Seçmiş oldugunuz hizmet şekline göre size en yakın Moto Kurye çalışanımız yola çıkmakta ve teslimatınızı güvenle taşımaktadır.

Devamı İçin Tıklayınız…

Normal Kurye

Kuryelerimiz İstanbul trafiğine meydan okuyarak hiç aksaklık yaşamadan teslimatınızı seçtiğiniz hizmet saatinde ulaştıracaktır.Normal Kurye hizmetinde teslimatınız 3.5/4 saat arası alınıp teslimatı yapılır. Ücreti normal ücret olarak alınmaktadır. Kuryelerimiz her an hazırda siz değerli müşterilerimizin bir telefon uzağında…

Devamı İçin Tıklayınız…

Acil Kurye

Acil Kurye / Express Kurye ile aynı hizmet şartlarına sahiptir. Express kelimesi Acil kelimesinin ingilizce karşılığıdıır.Acil Kurye / Acil Motorlu Kurye / Acil Moto kurye hizmetimiz Herhangi bir acil gönderileriniz için en uygun hizmet seçeneklerimizden birisidir. İstanbul içinde bir noktadan diğer bir noktaya hızlıca gönderinizi ulaştırabilirsiniz .
Devamı İçin Tıklayınız..

Express Kurye

Express Kurye , Express Motorlu Kurye , Express moto kurye herhangi bir acil , express gönderileriniz için en uygun hizmet seçeneklerinden birisidir. Express Kurye hizmetinde teslimatınız 2 saat içinde alınıp gideceği yere ulaştırılır. Ücretlendirmesi normal ücretin 2 katıdır.Hızlı ve güvenli hizmet seçeneklerimizden birisidir.
Devamı İçin Tıklayınız…

Arabalı Kurye

Arabalı Kurye hizmeti , Teslimatınızın Motorlu Kurye için büyük boyutlarda olması durumununda verilen hizmettir.4 saat içerisinde teslimatınız alınıp gideceği noktaya götürülür. En uygun ücretlerle bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 
Devamı İçin Tıklayınız…

Vip Kurye

Vip Kurye , Vip Moto kurye , Vip Motorlu Kurye hizmetimiz herhangi çok acil durumlarda sadece size özel yapılan en hızlı hizmet şeklidir.Vip Kurye hizmetinde teslimatınız 1/1.5 saat arası alınır ve gideceği yere ulaştırılır. Ücreti Normal Kurye ücretinin 3 katıdır.
Devamı İçin Tıklayınız…

Bazı olumsuz hava koşullarında aksaklıklar olabilir. Fakat o durumlarda gönderiyi kabul etmeden önce bu şartlar hakkında size gerekli açıklama yapılacaktır . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ...​