Acil Kurye

Acil Kurye / Acil Motorlu Kurye / Acil Moto kurye hizmetimiz Herhangi bir acil gönderileriniz için en uygun hizmet seçeneklerimizden birisidir. İstanbul içinde bir noktadan diğer bir noktaya hızlıca gönderinizi ulaştırabilirsiniz .

İstanbul’un her köşesine dağılmış olan Moto kurye / Motorlu Kurye çalışanlarımız hızlarıyla ve tecrübeleriyle gönderinizi büyük bir özenle gideceği yere ulaştırmaktadır. Gönderiniz 80 dakika ile 120 dakika arasında alınıp götüreleceği yere teslimatı yapılır. Acil Kurye servisimiz Express Kurye şeklinde gerçekleşmektedir. Aynı şartlar altında yapılmaktadır. Acil Kurye’de Kurye çalışanımız sadece size özel yola çıkmaktadır.Bu da gönderinizin özel olarak ve güvenli bir biçimde teslimatının yapılmasını kolaylaştırır. . Acil Kurye servisi Normal Ücretlendirmenin iki katı olarak ücretlendirilmektedir.

Filo Kurye Acil Kurye ile ilgili aynı zamanda İstanbul Acil Kurye , Acil Ucuz Moto kurye , Acil Gece Kurye hizmetleri de vermektedir.

Bazı olumsuz hava koşullarında aksaklıklar olabilir. Fakat o durumlarda gönderiyi kabul etmeden önce bu şartlar hakkında size gerekli açıklama yapılacaktır . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ...​